HPE JD093B Compatibel 10GBASE-LRM SFP + 1310nm 220 m DOM Transceiver

Beschikbaar: Op voorraad

36.70€

Nieuw product

Delen op sociale media

HPE JD093B Compatibel 10GBASE-LRM SFP + Transceiver (MMF/SMF, 1310nm, 220 m/300 m, LC, DOM) Product Details HPE Echt JD093B Vendor Naam LODFIBER vorm Type SFP + Max Datasnelheid 10.3125 Gbps golflengte 1310nm Max Kabel Afstand * 220 m @ MMF/300 m @ SMF Interface LC duplex optische Componenten FP 1310nm kabel Type MMF/SMF DOM Ondersteuning Ja TX Power-6.5 ~ 0.5dBm ontvanger Gevoeligheid commerciële Temperatuurbereik 0 70 °C (32 tot 158 °F) HTS-Geharmoniseerde Code 8517706000 kwaliteit Certificering kwaliteit en normen zijn de foundation van LODFIBER. We zijn toegewijd om klanten met uitstekende, normen-compliant producten en diensten. LODFIBER heeft doorgegeven vele kwaliteit systeem controles, zoals CE, RoHS, FCC, opgericht een internationaal gestandaardiseerde kwaliteitsborging systeem en strikt geïmplementeerd gestandaardiseerd beheer en controle tijdens ontwerp, ontwikkeling, productie, installatie en service. Let: Installeren een derde transceiver niet vervalt netwerk apparatuur garantie. netwerk apparatuur fabrikanten alle hebben richtlijnen vermelding dat garantie ondersteuning op hun producten worden niet beïnvloed. levenslange Garantie alle glasvezel producten in LODFIBER zijn volledig gegarandeerd tegen defecten in materiaal en vakmanschap met een levenslange garantie. deze garantie is niet schade door ongeval, onjuiste zorg, oneigenlijk gebruik, nalatigheid, normale slijtage, of de natuurlijke afbraak van kleuren en materialen over uitgebreid tijd en gebruik. verpakking & Etikettering dit gemakkelijk handvat en goed beschermd transceiver pakket is gelabeld en gemarkeerd om standaard LODFIBER normen. aangepaste label of pakket oplossingen zijn beschikbaar op verzoek. OEM & Douane samenwerken met een verscheidenheid van wereldklasse OEM fabrikanten voor over 8 jaar, LODFIBER staat is om aangepaste hoogwaardige en kosteneffectieve oplossingen voor alle behoeften en specificaties, inclusief optische ontwerp, mechanische ontwerp, Printplaat (PCB) layout en elektrische ontwerp, software & firmware ontwerp, geïntegreerde montage, specifieke etiketten, etc. Met stijgende sales en gunstige klant feedback, LODFIBER is uitbreiden snel over de wereld en is steeds de toonaangevende provider van de optische communicatie industrie. als u geïnteresseerd in onze producten, neem gerust contact ons op zending LODFIBER kan verzenden via FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS of een klant geregeld carrier. Items zijn vaak dezelfde dag verzonden (sommige transceivers kan de deur uit in 20 minuten). als we geen voorraad in een van onze global magazijnen, de verzending zal worden uitgesteld voor 1-2 dagen. DHL zal 2-4 werkdagen voor levering en FedEx alleen moet 1-3 werkdagen. voor Spanje, italië, brazilië en bepaalde andere landen, items zal langer vanwege de douane clearan

Afmeting Pakket 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)
Gewicht Pakket 0.5kg (1.10lb.)
Soort Unit stuk
Merknaam LODFIBER
Modelnummer JD093B

Schrijf uw recensie

HPE JD093B Compatibel 10GBASE-LRM SFP + 1310nm 220 m DOM Transceiver

HPE JD093B Compatibel 10GBASE-LRM SFP + 1310nm 220 m DOM Transceiver

HPE JD093B Compatibel 10GBASE-LRM SFP + Transceiver (MMF/SMF, 1310nm, 220 m/300 m, LC, DOM) Product Details HPE Echt JD093B Vendor Naam LODFIBER vorm Type SFP + Max Datasnelheid 10.3125 Gbps golflengte 1310nm Max Kabel Afstand * 220 m @ MMF/300

Schrijf uw recensie

Gratis Verzending!

Gerelateerde producten