In-line variabele verzwakker glasvezel Single Mode Verzwakker 1260 ~ 1610nm SC/UPC

Beschikbaar: Op voorraad

67.27€

Nieuw product

Delen op sociale media

SC/UPC Glasvezel VOA In-Line Verzwakker 0-60dB glasvezel verzwakker

optische Attenuators, of glasvezel attenuators, zijn gebruikt in optische communicatie verminderen glasvezel power op een bepaalde niveau. algemeen de verzwakker soorten zijn geclassificeerd door soorten connector en verzwakking niveaus. een gemeenschappelijke versie is de vrouwelijke om mannelijke plug type schot verzwakker die heeft een connector aan een kant en een adapter aan de andere kant. Powerlink biedt optische attenuators met diverse soorten connector, zoals FC/SC ST/LC/E2000, beschikbaar met APC of UPC polish. onze vaste attenuators kan met verschillende verzwakking niveaus van 1 dB 60 dB (stap door 1 dB), terwijl de variabele optische attenuators (algemeen gebruikt als in-line attenuators) kan met een bereik van 0 ~ 60 dB. klanten kunnen kopen deze attenuators direct in deze categorie of Maken Aangepaste Bestellingen

de In-line Variabele Optische Verzwakker

de in-line variabele optische verzwakker (VOA) is handmatig-aangepast, gebruikt voor precies balanceren de signaal sterktes in fiber circuits, of balanceren een optische signaal wanneer evalueren de dynamische bereik van de meting systeem.

sleutel Kenmerken

hoge Nauwkeurige verzwakking waarde

Perfect milieu stabiliteit en betrouwbaarheid

lage extra verlies

Flawless end gezicht

brede verzwakking bereik (variabele)

toepassingen

Fiber optische telecommunicatie systeem

FTTH, CATV, LAN

Subscriber loop

Fiber optische sensor

testapparatuur

technische Specificaties

golflengte: 1260 ~ 1610nm

kabel optie: 2mm kabel

Connectors: SC/UPC-SC/UPC

lengte: 1 meters

Fiber Type: Singlemode

Core/Gevelbekleding: 9μm/125μm

initiële Inbrengen Verlies: 55dB APC: > 65dB

Temperatuur:-20 °C tot + 80 °C

golflengte: 1310 of 1550 nmBandwith (nm): +/-40 Verzwakking Bereik: 0.6 ~ 60 dBOriginal verlies: 55dB APC: > 65 dBCable optie: 2mm kabel

bestellen Informatie

een B C D E F G Type golflengte Off Staat pakket Fiber Diameter Fiber Lengte Connector Drive Voltage 13: 1310nm 1: Transparante 6: Φ6mm 25: 250um 05:0. 5 m OO: Geen 5: 5 V 14: 1490nm 2: Ondoorzichtige 3: Φ3. 5mm 90: 900um 10:1. 0 m FP: FC/PC 3:3. 5 V 15: 1550nm 15:1. 5 m FA: FC/APC 162: 1625nm SP: SC/PC 165: 1650nm SA: SC/APC 13/15: 1310/1550nm LP: LC/PC LA: LC/APC

MM VOA Unit typische golflengte nm 1310±50/1480±50/1550±50 inbrengen Loss1 dB 0.8 verzwakking Bereik 60 polarisatie Afhankelijke Verlies @ 10dB 0.15 @ 20dB 0.25 golflengte Afhankelijke Verlies @ 10dB 0.2 @ 20dB 0.4 temperatuur Afhankelijke Verlies @ 10dB 0.4 @ 20dB 0.8 polarisatie Modus Dispersie ps 0.05 terugkeer Verlies 45 Responstijd MS 5 apparaat Weerstand ohm 100 Power Consumption3 mw 130 optische Power Handling mw 500 Bedrijfstemperatuur °C -5 ~ 75 opslag Temperatuur °C -40 ~ 85

vervoer:

1. We regelen de verzending van Maandag Tot Vrijdag. de verzending omvat verpakking en administratiekosten.

2. Het duurt ongeveer 30-40 dagen (USA, CA, AU,). andere landen 40-60 werkdagen, de exacte levertijd afhankelijk postal proces.

3. Als u niet uw winnende item (s) binnen 30 werkdagen, laat een bericht of Mail contact ons, we zullen ons best problemen oplossen met u.

Feedback:

1. We automatisch positieve feedback om elke koper om compleet de transactie.

2. Wij handhaven hoge normen streven 100% klanttevredenheid! Feedback is ons erg belangrijk.

3. Goede communicatie kan alle problemen, als u vragen, gelieve ons, we zullen snel de problemen u last

betaling:

1. we alipay, we accepteren via beveiligde betaling processor Escrow.

2. Betaling moet gemaakt beveiligde betaling processor Escrow.

3. Als u niet kan checken direct na dicht, wacht een paar minuten en retry betalingen moet binnen 3 dagen

4. We alleen Alipress bevestigd adres.

terugkeer:

1. We streven naar 100% tevredenheid.

2. We garanderen de item aankoop is de item we hier beschreven, en is in de staat beschreven.

3. Als het item komt en niet zoals beschreven, gelieve ons terugkeren voor uitwisseling.

4. Return niet worden geaccepteerd een andere reden.

5. meldt binnen 3 dagen en terug naar ons binnen 7 dagen ontvangen datum voor uitwisseling.

Afmeting Pakket 25cm x 10cm x 15cm (9.84in x 3.94in x 5.91in)
Gewicht Pakket 0.3kg (0.66lb.)
Soort Unit stuk
Fiber Type singlemode
Modelnummer JYT-VOA1550-SC
Wavelength 1260-1610NM
Connectors SC/UPC
Core/Cladding 9/125UM
Optical Power Handling 500MW
Merknaam jyttek
Cable option 0.9MM
Fiber Length 1.0M

Schrijf uw recensie

In-line variabele verzwakker glasvezel Single Mode Verzwakker 1260 ~ 1610nm SC/UPC

In-line variabele verzwakker glasvezel Single Mode Verzwakker 1260 ~ 1610nm SC/UPC

SC/UPC Glasvezel VOA In-Line Verzwakker 0-60dB glasvezel verzwakker optische Attenuators, of glasvezel attenuators, zijn gebruikt in optische communicatie verminderen glasvezel power op een bepaalde niveau. algemeen de verzwakker soorten zijn geclassificeerd

Schrijf uw recensie

Gratis Verzending!

Gerelateerde producten